piątek, 23 września 2011

18te urodziny

Ten wpis będzie długi :)) Na początku chciałabym podziękować ZUzannie, bo dzięki niej powstała ta kartka. Odwiedzając jej bloga, zobaczyłam wykonaną przez nią mapkową kartkę, mapka bardzo ładna i w sam raz na moje potrzeby (oczywiście kartka w jej wykonaniu też). Dopadła mnie jakaś niemoc twórcza, siedziałam dwa dni nad kartką i nic ... miał być relaks, a tylko się bardziej denerwowałam :) Mapka pochodzi z bloga:
gdzie się oczywiście z moją kartką zgłosiłam. Oprócz tego koniecznie chciałam wziąć udział w wyzwaniu 
Nawet kwiaty się nie chciały sklejać, więc są kwiatki przeze mnie robione (zaplatane). Koniec narzekań, bo przecież kartka jest i trzy kwiaty też :)
Chciałam się jeszcze pochwalić moją pierwszą kolorowanką. Dziewczynka jest digi stempelkiem i pochodzi z TEGO bloga. Właścicielka bloga udostępnia za darmo stempelki i wszystkie są przecudne. Kolorowana była za pomocą kredek akwarelowych wg wskazówek Sasilli. Jakbym wiedziała, że to jest tak proste, zabrałabym się za kolorowanki wcześniej :)
Jeszcze mogę powiedzieć na temat tej kartki, że miały być na owalu (w którym stoi dziewczynka) przeszycia srebrną nitką, ale ... jak nigdy (nie poznaję siebie) zrezygnowałam (ja, uwielbiająca w każdym miejscu przeszycia). Wykorzystałam w tej kartce jedno z moich rinchies - prezent (embossing na gorąco, a później malowanie farbą akrylową połączoną z tuszem do stempli).
Mogę zgłosić moją kartkę do:
Ostrzegałam, że będzie długo:) a teraz pora na zdjęcia:ps. Galeria Papieru obchodzi swoje urodziny i zaprasza na candy. Do wygrania papiery przecudnej urody :)

Miłego dnia!

4 komentarze:

 1. Bardzo pomysłowo zrobione kwiatuszki!!Karteczka urocza!
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oryginalne kwiatki!
  Dziękuje za udział w szufladowej zabawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Isn't SHE, darling! What a great lil' image and use of sketch! Thanks for sharing your delightful work with Card Patterns!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy za udział w wyzwaniu digi-scrap.pl
  Całuski
  Jola

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz :)

Twoja wyszukiwarka