wtorek, 11 października 2011

ATC nr 7

Na wyzwanie SP stworzyłam takiego ATCiaka. Tematem przewodnim były grzyby, u mnie sztuk jeden :) Miało to wyglądać zupełnie inaczej, bajkowo, radośnie, tak smerfowo (bo to jest domek smerfa, jeżeli ktoś nie poznaje), a wyszło ... hmmm ... mrocznie. Tło sama robiłam i powiem szczerze, że lepiej by się nadawało na wyzwanie #12 scrapki.pl, ale można zgłaszać jedną pracę, a ja już zgłosiłam ...
Trochę szczegółów: domek smerfa pokolorowany kredkami akwarelowymi, kolejna kartka Harlequina pomalowana, potuszowana, oblana tuszem, potraktowana papierem ściernym ( i nie wiem co jeszcze jej zrobiłam, że tak wygląda) :D, gwiazdki - konfetti, pieczątka Montażowni (mój DOM) - DOM się tylko zmieścił, a tłem całości jest zielony filc i biała tkanina bawełniana. huh. Ot, takie małe cuś mi wyszło.
Na Stonogi.pl nowe wyzwanie #2 coś z tkaniną lub coś na tkaninie, więc zgłaszam się z moją malutką pracą:)Pewnie wszyscy już wiedzą, a jak nie wiedzą to niech się dowiedzą, że Lemonade rozdaje słodkości (na te stemple to ślinka mi leci ;P)


Miłego dnia!

2 komentarze:

Dziękuję za pozostawiony komentarz :)

Twoja wyszukiwarka